WhatsApp Image 2019-10-20 at 11.18.44

Sabiedrisko pakalpojumu paziņojums

Sabiedrisko pakalpojumu paziņojums ir sabiedrības interesēs izplatīts ziņojums, kas tiek izplatīts bez maksas un kura mērķis ir uzlabot izpratni par sociālo jautājumu un mainīt sabiedrības attieksmi un izturēšanos pret to.

Ņemot vērā to, ka MS 16 atbalsta un mudina savus darbiniekus aktīvi piedalīties visās sporta meistarības jomās, mēs vienlaicīgi izsludinājām sabiedrisko pakalpojumu kampaņu, lai palielinātu informētību par riskiem sportistiem. Mūsu pētnieku komanda konstatēja, ka izturības atlētiem, kuri trenējas trīs vai vairāk stundas, ir lielāka iespēja nomirt no sirdsdarbības apstāšanās.

Aptuveni 1 no 50000 – ja jūs skrieniet maratonus vai piedalāties citos vingrinājumos, kas ilgst trīs vai vairāk stundas, tāds ir jūsu aptuvenais risks pārciest akūtu sirdslēkmi vai pēkšņu sirds apstāšanos savas piepūles laikā (vai 24 stundu laikā pēc tā). Uz katriem 50000 sportistu šādas ilgstošas ​​aktivitātes laikā būs jāsaskaras ar vienu cietušo vai nāves gadījumu. Skriet maratonu vai intensīvi braukt ar velosipēdu trīs stundas ir riskantāk nekā veikt komerclidojumus.

Tags: No tags

Comments are closed.