ms16-min

Prezentēta jaunā MS 16 galvenā biroja ēka

Iedvesmojoties no mūsu pamatvērtībām, mēs jau pašā sākumā varējām izveidot savu jauno mītni, koncentrējoties uz lieliskas darba vietas un inovāciju centra izveidi, lai atbalstītu mūsu galveno vērtību – darbiniekus. Tā kā klienti ir mūsu partneri inovāciju jomā, mūsu mītnē atradīsies arī jaunais klientu centrs, kuru plānots atvērt šovasar.

Veidots sadarbībai

Ēka tika projektēta, ņemot vērā galveno mērķi: veicināt sadarbību. Vietā, kurā var izmitināt 500 darbiniekus, mēs spējam atbalstīt mūsu inovācijas pamatvērtību, apvienojot daudzus mūsu produktu un tehnoloģiju darbiniekus zem viena jumta.

Mēs esam izveidojuši ideālu vidi elastīgai programmatūras izstrādei, ieskaitot daudzas atvērtas telpas, veselas tradicionālo tāfeļu sienas, jaunus augsto tehnoloģiju rīkus, ieskaitot digitālās tāfeles un video sienas, un četras lieliskas telpas, kuras tika veidotas tā, lai tajās justos kā dzīvojamās telpās, kur lielas darbinieku grupas var sanākt kopā.

Tāpat kā pārējā ēkas daļa, jaunais centrs ir veidots tā, lai būtu iespējams sadarboties ar mūsu pašreizējiem un perspektīvajiem klientiem, un tajā ir iekļauti komplekti, kas nodrošina tiem intīmu un pielāgotu vietu viņu apmeklējumiem.

Tags: No tags

Comments are closed.