pexels-sergei-starostin-6466141-min

Paplašinot tehnoloģiju nodaļu

MS 16 noslēdz stratēģisku partnerību ar Portugāles ieguldījumu uzņēmumu, lai turpmāk attīstītu informācijas tehnoloģiju instrumentus ar pamatmērķi sagatavoties lietiskā interneta revolūcijai.

Lietiskais internets (Internet of Things jeb IoT) ir interneta savienojamības paplašināšana fiziskajās ierīcēs un ikdienas objektos. Izmantojot elektroniku, interneta savienojamību un cita veida aparatūru (piemēram, sensorus), šīs ierīces var sazināties un mijiedarboties ar citām personām, un tās var attālināti pārraudzīt un kontrolēt.

Lietiskais internets ir attīstījies daudzo tehnoloģiju, reāllaika analītikas, mašīnmācību, preču sensoru un iegulto sistēmu konverģences dēļ. Tradicionālās iegulto sistēmu jomas, bezvadu sensoru tīkli, kontroles sistēmas, automatizācija (ieskaitot mājas un ēkas automatizāciju) un visi citi dod ieguldījumu lietiskā interneta iespējošanā. Patērētāju tirgū IoT tehnoloģija visvairāk ir sinonīms produktiem, kas attiecas uz jēdzienu “gudrās mājas”, kas aptver ierīces un iekārtas (piemēram, apgaismes ķermeņi, termostati, mājas drošības sistēmas un kameras, un citas sadzīves tehnikas), kas atbalsta vienu vai vairākas kopīgas ekosistēmas, un to var vadīt, izmantojot ar šo ekosistēmu saistītās ierīces, piemēram, viedtālruņus un viedos skaļruņus.

Tags: No tags

Comments are closed.