sigmund-eTgMFFzroGc-unsplash-min (2)

MS 16 solidaritāte

Uz nezināmu laiku mums ir jāuzņemas atbildība par sociālo distanci. Tas ir visdrošākais veids, kā risināt tādas pandēmijas kā COVID-19. Mēs kā uzņēmums atbalstām mūsu darbiniekus sociālajā distancēšanā un palīdzam viņiem strādāt no mājām. Tagad MS 16 nodrošina, ka visi, kas strādā MS 16, jūtas droši. Neviens netiks atlaists. Mēs esam gatavi atbalstīt savus darbiniekus.

MS 16 vienmēr ir bijusi par solidaritāti.

COVID-19 rada spiedienu uz mūsu ekonomisko sistēmu. Iespējams, ka nākamie mēneši būs ļoti nepastāvīgi un dinamiski. Kad Eiropas valstis sāk apspriest, kā tikt galā ar lokdauniem, vietējie ierēdņi bieži vien ir vispiemērotākie, lai noteiktu nosacījumus un īstenotu pasākumus ekonomiskās izaugsmes uzlabošanai, vienlaikus saglabājot sabiedrības veselību.

Nākamie soļi mums vēl nav skaidri, bet mēs cieši sekojam ticamiem avotiem, piemēram, PVO (Pasaules Veselības organizācija) sniedz jaunāko informāciju par pandēmiju. PVO aicina valstis sadarboties, lai samazinātu vīrusa izplatību, vienlaikus veicot lielus ieguldījumus iniciatīvās sabiedrības veselības uzlabošanai. Bet MS 16 palīdzēs un aizsargās darba ņēmējus jebkurā gadījumā. Un tikai kopā mēs tiksim galā ar šo situāciju.

Tags: No tags

Comments are closed.