pexels-fauxels-3184296-min

MS 16 pabeidz plašu tirgus izpēti

Balstoties uz MS 16 pētījumiem par iekārtu pārvaldību, pasaules tirgus apjoms pieaugs no 34,65 miljardiem USD 2018. gadā līdz 59,33 miljardiem USD 2023. gadā.

Ievērojami tirgus izaugsmes faktori ir ilgtspējīgas infrastruktūras attīstības izaugsme un lietiskā interneta (IoT jeb Internet of Things) un savienotu automatizētas ražošanas ierīču pieņemšana starp nozares vērtībām. Turklāt pieaugošā vajadzība nodrošināt atbilstību vides un normatīviem aktiem, kā arī pieprasījums pēc integrētas iekārtu pārvaldības, lai panāktu apjomradītus ietaupījumus, arī virza tirgu. Iekārtu pārvaldības tirgus ir segmentēts no risinājumiem, pakalpojumiem, organizācijas lieluma, izvietošanas veidiem, vērtībām un reģioniem.

Ir paredzams, ka risinājumu segmentā iekārtu īpašumu pārvaldības apakšsegmentā būs vislielākā tirgus daļa. Iekārtu apsaimniekošanas risinājumi palīdz uzņēmumiem iegūt materiālu vērtību no to uzņēmējdarbības, palielinot to efektivitāti un lietderību. Šie risinājumi ir tālāk iedalīti nomas uzskaitē un nekustamo īpašumu pārvaldībā, aktīvu uzturēšanas pārvaldībā, darbvietu un pārcelšanās pārvaldībā, arī rezervāciju pārvaldībā.

Ja jūs interesē uzzināt vairāk par šo tēmu, lūdzu, sazinieties ar mums.

Tags: No tags

Comments are closed.