pexels-jack-sparrow-4199525-min

MS 16 konsultē vienu no lielākajām bankām Ungārijā

Augusta mēnesī MS 16 komanda konsultēja Ungārijas bāzēto starptautisko banku par viņu jaunajiem mobilajiem produktiem.

MS 16 pētījumu grupa analizēja Eiropas mobilo banku un mobilo maksājumu tirgus un secināja, ka kopumā pircēji Eiropā līdz šim ir izrādījuši nelielu interesi par mobilajiem maksājumiem. Piemēram, Francijā vairāk nekā puse viedtālruņu lietotāju 2016. gada decembrī paziņoja, ka nevēlas izmantot mobilos maksājumus, pat pirkumiem, kuru summa ir mazāka par EUR 20.

Bet mobilie maksājumi beidzot ir gatavi pacelties, liecina MS 16 izpēte. Tā sagaida, ka mobilo darījumu vērtība ES-7 valstīs – Francijā, Vācijā, Itālijā, Nīderlandē, Spānijā, Zviedrijā un Apvienotajā Karalistē – nākamo piecu gadu laikā pieaugs gandrīz trīskārši – no 52 miljardiem USD 2015. gada beigās līdz 148 miljardiem USD līdz 2021. gadam, ko veicinās pieaugošā patērētāju informētība un pieaugošā mazumtirgotāju interese par mobilo maksājumu iespējām.

Mūsu pētījums definē mobilos maksājumus kā tādus, kas ietver personiskos mobilos maksājumus, piemēram, bezkontakta maksājumus, attālinātie mobilie maksājumus un vienādranga maksājumus.

Mobilie attālinātie maksājumi visā ES pieaugs lēnāk, bet pēc apjoma joprojām būs lielākais tirgus segments. Tiek prognozēts, ka attālināto mobilo darījumu vērtība pieaugs ar kopējo pieauguma tempu 20% gadā un sastādīs divas trešdaļas mobilo maksājumu 2021. gadā.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par šo tēmu, lūdzu, sazinieties ar mums.

Tags: No tags

Comments are closed.