WhatsApp Image 2019-09-27 at 13.38.31

Jaunais MS 16 grupas veselības plāns nodrošina darbiniekiem līdzekļus dalībai sporta sacensībās

Sporta un fizisko aktivitāšu vērtība MS 16 grupai ir plašāka nekā sportam kā tādam.

Sports var un dara dziļu un pozitīvu iespaidu uz indivīdiem, kopienām un plašāku sabiedrību. Tāpēc mūsu mērķis ir palielināt dalību sportā, sadarbojoties ar MS 16 grupu un apkārtējām kopienām.

Šajā kontekstā mēs runājam par sportu tā plašākajā nozīmē. Mēs uzskatām, ka sports ir plašākas fiziskās aktivitātes būtiska sastāvdaļa, un mēs veicināsim un finansēsim tādas darbības kā saudzīga vingrošanas nodarbība, neformālas skriešanas grupas vai vadīti velobraucieni, lai veiktu strukturētākas komandas aktivitātes.

Ir daudz pierādījumu par sporta labvēlīgo ietekmi uz veselību un fizisko sagatavotību, piemēram, saikne starp fizisko pasivitāti un aptaukošanos un fizisko aktivitāšu nozīmi sirds un asinsvadu sirds slimību riska mazināšanā. Regulāras fiziskās aktivitātes var samazināt daudzu hronisku saslimšanu risku, tostarp koronāro sirds slimību, insultu, 2. tipa cukura diabētu, kā arī var palielināt garīgo veselību un labsajūtu. Vislielāko ieguvumu veselībai var gūt, pārejot no bezdarbības uz vienkārši kaut ko darīšanu.

Tags: No tags

Comments are closed.