R2U5839_Enri-scaled-1014x760-min

Atklāta Aļonas Ostapenko tenisa zāle

MS 16 ir laimīgi, ka var būt daļa no jaunās halles atvēršanas Rīgā, Kalnciema ielā 207. Zālei ir dots Aļonas Ostapenko vārds, kura 2017. gadā uzvarēja Open Tennis čempionātā Francijā, kas ir prestižākais tenisa čempionāts pasaulē, iegūstot Roland-Garros kausu un tādējādi padarot Latvijas tenisu slavenu visā pasaulē.

Jaunā tenisa zāle atrodas ENRI sporta kluba teritorijā Kalnciema ielā 207, kas atrodas starp Rīgu un Jūrmalu. Tas, ka zāle nosaukta pasaulē slavenās Latvijas tenisistes vārdā, nebija nejauši. Šis klubs ir vieta, kur Aļona trenējās jau no bērnības, un ceļā uz uzvaru viņu atbalstīja ENRI klubs un daudzi citi ENRI partneri un draugi.

Jaunā Aļonas Ostapenko vārdā nosauktā tenisa zāle ir pilnībā rekonstruēta stacionāra iekštelpu zāle ar jauna veida “cieto” pārklājumu, kuru profesionāli tenisisti uzskata par ideālu pārklājumu tenisam. Aļona saka, ka šis pārklājuma veids viņai patīk vislabāk.

Jaunā zāle pilnībā atbilst visām starptautiskajām prasībām un standartiem: tā ir uzbūvēta, izmantojot tikai vismodernākās tehnoloģijas un ekoloģiski tīras izejvielas, tai ir energoefektīva ventilācija un uzlabotas apkures iekārtas. Zāle galvenokārt paredzēta profesionāliem sportistiem un bērniem, kuri profesionāli nodarbojas ar tenisu un vēlas attīstīt savas prasmes.

ENRI tenisa kluba teritorijā atrodas arī Aļonas Ostapenko aleja, kurā ir izvietoti visi tenisa kausi, ko Aļona ir ieguvusi, piedaloties sacensībās jau kopš bērnības, tai skaitā arī šī gada Francijas Open Tennis čempionātā iegūtais Roland-Garros kauss. Šos alejā izvietotos kausus un balvas var apskatīt ikviens, kas vēlas apmeklēt ENRI sporta klubu. “Es atceros šo tenisa klubu tik sen, cik vien es atceros pati sevi. Mana mamma šeit pavadīja daudz laika, un es iemīlēju tenisu. Es šeit uzaugu kā sportiste, tāpēc es jo īpaši priecājos, ka tik nozīmīga kluba jaunā zāle ir nosaukta manā vārdā”, saka Aļona Ostapenko.

 

Tags: No tags

Comments are closed.