9

Atbalsts jaunajiem rakstniekiem – Kate Ločmele

Šī gada 24. augustā Lielajā Ģildē notiks daudzsološās dzejoļu kolekcijas “Magoņu zieds” prezentācija, uz kuru ielūgusi tās latviski runājošā angļu tulkotāja, kultūras pasākumu organizatore un neatkarīgā rakstniece Kate Ločmele. Vienlaicīgi ar dzejas krājuma prezentāciju viesi varēs piedalīties radošajā glezniecības darbnīcā, kuru vadīs IZO ART pasniedzēji, kā arī iemācīties rakstīt dažādās dzejas tehnikās. Visi ieņēmumi no pasākuma tiks ziedoti labdarības projektam Dr. Klauns.

Grāmata ir uzrakstīta angļu valodā un tiek pasniegta novatoriskā stilā bez lappušu numerācijas vai atsaucēm. Grāmata ir tikai dzeja, magoņu tēmu ilustrācijas jauktā secībā un papildu tukšas lapas, kurās grāmatas īpašnieks vai īpašniece iedvesmas un pārdomu brīžos var radīt savas ilustrācijas, sajūtas vai rakstīt pārdomas. Tas kalpo kā pavadonis iekšējam dialogam. Numerācijas trūkums ļauj atšķirt un izlasīt kolekciju jebkurā lapā un sākt ar savu dienu, pēcpusdienu vai darba dienas beigas. Katram dzejolim ir savas domas un jūtas.

“Mēs katrs lasām grāmatu patstāvīgi, tāpat kā pasaule jūtas savādāk. Es aicinu jūs pievienoties manai grāmatas svinīgajai atvēršanai, radīt magoņu gleznas, kuras es atceros, un, cerams, patīkami vadīt laiku, ceļojot pa dzejas grāmatas lappusēm,” saka grāmatas autore Kate Ločmele.

Pateicoties MS 16 finansiālajam atbalstam, visi ieņēmumi no ieejas maksas tiks ziedoti labdarības projektam Dr. Klauns.

Dr. Klauns darbojas kā sabiedriska labdarības organizācija kopš 2012. gada, un tās dalībnieki – 45 profesionāli medicīnas klauni – katru dienu dodas uz Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu un citām Latvijas slimnīcām, lai psiholoģiski palīdzētu bērniem, atvieglojot viņu ikdienas dzīvi, atrodoties slimnīcā.

Grāmatas prezentācijā tiks paziņoti arī grāmatas tirdzniecības vietas gan Latvijas, gan starptautiskajā tirgū, kā arī Instagram konta nosaukums, lai sekotu jaunumiem un iegādātos grāmatu tiešsaistē, ko nodrošina sociālie mediji un ietekmētāju mārketinga aģentūra Honeymoon High.

Dzejas kolekcijas prezentācija un radošā darbnīca notiks sestdien, 24. augustā plkst. 14:00 Lielajā Ģildē, Amatu ielā 6, Rīgā. Apmeklēt tiek aicināti gan grāmatu cienītāji, gan ģimenes ar bērniem. Dalības maksa ir EUR 15, bet bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja ir bezmaksas. Tiks nodrošināta arī kafijas pauze ar uzkodām.

Tags: No tags

Comments are closed.